Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ruský ťah Andrejom Dankom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

arogantná politika, ktorá odpudzuje

Putinovo Rusko určite nemôže byť Slovensku civilizačným vzorom. Bohužiaľ, neznesiteľná arogancia politickej praxe západoeurópskych elít dovoľuje putinizmu triumfovať v mnohých čiastkových bitkách súčasného asymetrického boja o zmýšľanie obyvateľov Európy. Prílev neprispôsobiteľných migrantov, vydávaný za "obohatenie" napriek všetkým jeho viditeľným negatívam (až po straty stoviek životov) odhalil manipulatívny charakter tejto politiky, ktorý tu predtým zrejme bol, ale darilo sa ho kamuflovať dokonca aj v situácii finančnej krízy. Porušovanie najzásadnejších dohodnutých pravidiel (Dublin, Schengen, Maastricht), karhanie Východoeurópanov za ich nekomformnosť s takými postupmi, zjavné vyvyšovanie sa v duchu klasického "rovní a rovnejší", útoky na výsledky ľudových hlasovaní hnaných nespokojnosťou - toto citlivo vníma tá časť Európy, ktorá prekonala dlhé obdobie útlaku sprevádzaného pokrytectvom v štýle "obnovenia poriadku". A to je dobrá pôda na úspech pre niekoho, kto nám nedáva najavo, že sme od neho horší, chce sa priateliť ako taký prívetivý medveď, nerieši detaily, ale princípy ducha. Danko a Zeman sú len lekná na nevysychajúcich jazerách domáceho rusofilstva. A bude to tak, kým nenastane obrat tam, kde sa veci v skutočnosti pokazili.
 

pre autora článku a mikecraneho....

a tiež pre podobných ostatních amerikofiloch !
Putinovo Rusko určite nemôže byť Slovensku civilizačným vzorom tak ako západ, čo sa týka presadzovania drog, pornografie rôznych druhov až po pedofíliu, obrovského a nadbytočného konzumu spotrebného tovaru(na úkor a kradnutia prírodných zdrojov iným štátom po celom svete), LGBTI politiky
, likvidovania politických systémov a štátov ekonomickým a vojenským nátlakom až agresiou, v degenerovaní ľudí presadzovaním osobného kultu, a v mnoho dalších a dalších svinstiev.....
Slovenské porekadlá hovoria , že "vtáka poznáš po perí a človeka podľa rečí a skutkov a dalšie hovorí, že " bližšia je košeľa ako kabát".

Takže toť otázka - my slováci sme pôvodom a kmeňovo anglosasi ?! Určite nie, všetci vieme (okrem sprostých a amerikofiloch) že nie , že patríme geneticky odpradávna do zostavy slovanských štátov
. Takže , keď sa niekto vyjadruje(drísta) ako anglosas , tak jeho vyjadrenia netreba brať ako objektívne a pravdivé(určite nepôsobí v prospech Slovenska a slovenov) - určite to nie je pôvodom sloven(aj keď má akože slovenské meno), okrem toho, že si na neho treba dávať pozor , ako na " škodnú v revíre" - takýchto judášov, máme na Slovensku v súčasnosti totiž pomerne dosť !

Ko má uši počuje a kto má oči vidí, že západ-anglosasi ako takí, idú do pomaly ale iste (zanedlho sa to dramaticky zrýchli) do morálneho a spoločenského úpadku, napriek techologickému pokroku a skončia napokon ako všetky "veľké ríše" v históri. Pomaly končí politika Pax Americana ( všetko patrí a o všetkom rozhoduje západ-anglosasi). Svet sa preformatováva a koncentracia moci sa prerozdeluje medzi najväčšie mocnosti sveta ! Je to jasne vidieť z toku politických udalostí, kde to už Putin povedla na Petrohradskom fóre jasne a stručne - Rusko nepotrebuje od nikoho nič - ani územia ani zdroje, preto Rusko historicky nebolo a nie dobyvačné(len pri útokoch sa bránilo a dalo všetkým na frak) na rozdiel od anglosasov a tiež povedal , že kto sa na neho obráti o pomoc tak Rusko ho ochráni , kde samozrejme myslel na štáty EÚ(hlavne slovanské) o ktorých samozrejme vie, že sú v područí a vazalmi anglosasov.
Takže záverom, kto na Slovensku hovorí a prehlasuje, že my sme NATO a náš nepriateľ je Rusko(slovania), tak to je buď platený judáš alebo blbec na kvadrát ( a takto aj s nimi potom treba naložiť - ako s vlastizradcami, pretože v prípade konfliktu, jadrové zbrane priletia z Ruska ako prvému ku nám za pár sekúnd(anglosasi budú zase pekne čučať za oceánom, hoci teraz to už dostanú o niečo neskôr aj oni) !
 

Slovania sú aj Ukrajinci, Poliaci,Slovin

Ćistič, u Teba už niet čo čistiť. Ty máš mozog už riadne vymytý.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Hmm ktorá krajina to pred pár dňami hostila Putina?

Tuším nejaké Rakúsko, alebo tak nejak sa to volá. Pozri si rakúske HDP per capita a napíš.

SFPA SSPI zas chce byť pápežskejšia od pápeža?
 

Zradca Biľag 2 ? ? ?

generátor náhodných slov je niečo ako biľag. Mal by ostať v CCCP, a mal by mať zákaz vstupu do Banánovej republiky, lebo môže ísť o špióna, má vôbec previerku ? ? ? Na hradnm vrchu by nemohol robiť ani na vrátnici, na kilometer by mal mať zakázaný vstup...
 

 

Myslíš van der Bellena alebo Kurza?
 

čistič

Pri tvojom ponimani delenia sveta, by si si mal uvedomit, ze si z vyraznej casti Neandrtalec. A to nie ako urazka, ale ako konsttovanie faktu povodu. Dalej by si si mal uvedomit, ze zvysna cast tvojho genofondu je tvorena clovekom, ktory bol cierny.
Ale to len na margo tvojho slovan, anglosas atd.
 

Ohrozenie bezpečnosti štátu a EU ! ! ! !

Kvôli Diktátorovi Kapitánovi Lykožrútovi generátorovi náhodných slov z revúckych pralesov by mala okamžite zasadať bezpečnostná rada ! ! !
 

Keď sme pritom pôvode,

vráťme sa k blogu a jeho autorovi, kde je pôvod a vývojová línia naozaj zaujímavá. Starý otec Milan Šimečka bol vzdelaný človek, čestný komunista, ktorý sa nezohol a nepredal svoje presvedčenie, čo mu za normalizácie po roku 1969 aj riadne spočitali a poslali ho z vysokej školy k lopate, presnejšie povedané k bágru. Videl jasne do kuchyne vtedajšej moci a v samizdatových komentároch krizoval jej falošnosť a krivenie pravdy. Žiaľ jeho syn a teraz aj vnuk sa vybrali presne opačnou cestou, ale zato oveľa pohodlnejšou - prisluhujú tým, proti ktorým ich otec a starý otec celý život stál a bojoval - veľkokapitálu, korporáciám a bankám. Slúžia globálnym mocným, ich propagande, deformovaniu reálneho obrazu sveta. Spreneverili sa odkazu svojho predka, ale zato je im oveľa bližší odkaz cisára Vespasiána - Pecunia non olet!
 

osobo...

kozmopolitná, svetoobčianská choď radšej okopať krumple,spraviš niečo užitočné aspoň...to nie je téma pre teba -používaš síce cudzie slová ale "piate cez deviate" ,ktoré si zrejme čítal v Smečku. Toto je dejepis, história prepletá politikov a to je pre teba z mentálneho hľadiska veľmi ťažká téma,vykašli sa na to a zaraď sa k Smatanovi ako jeho pomocník -budete dobrá dvojka....
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Vravíš ako fašista z Kremľa.Platí Radšej

Peršing v záhrade ako RUSA na Hrade.
Zabudaš kedže si asi nasadený že my máme historické skusenosti z OKUPAČNOU hordou z východu .
pamätáme ako začali s Hitleron 2 svetovu vojnu napadnutím Poľska ,Fínska , Pobaltia atď to vypracia tvoje žvásty že nič od nikoho nechcú.
Chceli okupovať celu Europu od Anglie až po Japonsko./Solonin RU /

Pamatame 1948 a voľby 1946 ,Madarsko 1956? 1968 brutalnu anexiu a kde sme mohli byť ked Rakušaci boli 1945 20 rokov za nami v životnej urovni a 1989 30 rokov pred nami.

V minulých rokoch okolo 60 - 70 percent príjmov Ruska pochádzalo z vývozu ropy a plynu. Peniaze, ktoré ste z neho získavali, ste mohli využiť na rozvoj ekonomiky, ale vy ste ich premrhali na militarizáciu, vojny, rozvracanie iných krajín, korupciu ich politických lídrov, platenie armády trollov v Európe a, samozrejme, na kontá, vily, jachty a paláce horných desaťtisíc Rusov. Kde inde, než na tom prehnitom a nenávidenom Západe.
Premrhali ste čas aj peniaze. Ako krajina ste zostali bez akejkoľvek inej možnosti, než zostať benzínovou a plynovou pumpou Európy.
S prírodnými zdrojmi Ruska ste mohli mať kultúrnu a spoločenskú úroveň Kanady alebo Nórska. Namiesto toho ste akousi Nigériou so snehom. Alebo, ako povedala Margaret Thatcher ešte o sovietskej koloniálnej ríši „Hornou Voltou s atómovými bombami“.

Mohli ste byť ako Kanada alebo Nórsko, ale ste ako Nigéria?

Okupovali a zdevastovali ste časť strednej Európy, rozbili ste Afganistan, na prach obrátili Groznyj, rozvrátili Donbas: viete, že dokážete zabíjať, ničiť, znásilňovať slabších. Viete, že nič iné robiť nedokážete a hlavne obsadzovať cudzie uzemia čo je rozdiel oproti USA ktorí občas preplesknu pubertiakov a odídu.Vy ste takmer neodišli ani z Československa.
má Kremeľ presný plán, ako ovplyvňovať politiku aj v iných krajinách, je medzi nimi i Slovensko.
Rusko si získalo na svoju stranu niekoľkých vplyvných politikov, snaží sa získať vplyv na energetickom trhu, podkopáva protikorupčné opatrenia.

“Rusi vedú vytrvalú kampaň, v ktorej chcú znova získať to, čo Putin považuje za svoje právoplatné územie vo východnej Európe a oslabiť nielen NATO a Európsku úniu, ale aj celkové demokratické základy oboch inštitúcií,” hovorí pre Reuters.
Podľa neho na to používa množstvo prostriedkov - od dezinfomrácií a propagandy až po “občasné zavraždenie niektorého z kritikov Kremľu” a ani prebehlým špionom to neodpušťate ale vraždíte ich.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Mierové misie Ruska

Japonsko 1904
Ukrajina 1918
Azerbajdžan 1918
Poľsko 1920
Mongolsko 1924
Čína 1929
Ukrajina 1937
Azerbajdžan 1937
Japonsko 1938
Poľsko 1939
Fínsko 1939
Japonsko 1945
Čina 1946
Severná Kórea 1950
Čína 1950
Východné Nemecko 1953
Maďarsko 1956
Laos 1960
Vietnam 1961
Alžírsko 1962
Egypt (Spojená arabská republika) 1962
Jemen 1962
Sýria 1967
Československo 1968
Čína 1969
Kambodža 1970
Bangladéš 1972
Angola 1975
Etiópia 1977
Libanon 1982
Afganistan 1979
Azerbajdžan 1988
Gruzínsko 1991
Tadžikistan 1992
Moldavsko 1992
Gruzínsko1992
Tadžikistan 1992
Azerbajdžan 1992
Ingušsko 1992
Čečensko 1994
Azerbajdžan 1994
Dagestan 1994 a 1999
Gruzínsko 2008
Ukrajina 2014
 

 

človeče, čo keby si tak pridal mierové misie USA ??? Bolo by to seriózne. Je ich určite viac a s väčšími obeťami. A doplň, kde by si bol- nebyť Rusov. Bol by si niečí otrok, alebo by po tebe ostal len ľudský smrad alebo mydlo pre nemeckých psov. Svojim príspevkom len podnecuješ takých pindo noscov ako Michal Šimečka, ktorý tvrdí, že je zo Slovenska, ale ku Slovensku a obyvatelom nemá žiaden vzťah.Asi je po otcovi. Chcel by sa dostať len k válovu a vyžrať čo sa dá. Tým sa ale nezastávam ani Danka- ale je rozhodne lepší, ako tieto drísty, ani Rusov. Len treba všetko posudzovať s uvážením a na základe reality a súvislostí. Si sčítaný- zrejme za peniaze z nejakého štátneho ústavu, käde vraj je zgrupovaná tá jedine správna krvná skupina. Ale tvrdím, že väčšinou sú to slúšní ľudia, ktorí si S6lovensko a svojho suseda na ulici, vi byte vážia a sú tu doma.
 

 

čistič na čom fičíš?
 

 

Kamarat vycisteny odstahuj sa do Ruska a uz v zivote nepis nic na verejnosti. Urobis rozumnym ludom velku sluzbu
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie


 1. Ondrej Prostredník: Vaša politická vízia ma uráža, pán minister Krajčí! 687
 2. Miroslav Ferkl: Dôchodok. 622
 3. Věra Tepličková: Prichádza čas manipulácií a tlaku 164
 4. Martin Lindák: Cirkvi zoberú zo štátneho rozpočtu skoro 53 miliónov eur. Dá sa s tým niečo robiť? 151
 5. Július Kovács: Prácu za Kuciaka dokončíme, časť prvá Dohňanský. Zrazil človeka a kryl podvody. 135
 6. Vladimír Krátky: Ficov poskok ( Pellegriniho ? ) dnes v TV opäť klamal a zavádzal : 115
 7. Martin Ondráš: Agromafia sa vzdať nehodlá 109
 8. Tibor Ferko: Tri citáty do pamätníka ministra Mareka Krajčího 96
 9. Soňa Bulbeck: Dvojaký meter v čase korony... 75
 10. Dušan Pašek ml.: Ako sa začal písať nový hokejový príbeh iClinic Bratislava CAPITALS 75

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Krátky: Ficov poskok ( Pellegriniho ? ) dnes v TV opäť klamal a zavádzal :
 2. Vladimír Seman: Apolitický riaditeľ RTVS? Nezmysel. Nielen preto je Rezník na odstrel.
 3. Martin Žilinčík: Donald si prihrieva polievočku
 4. Lukáš Parízek: Automobilky - priateľ do dobrého počasia?
 5. Július Kovács: „Verím, že jediný spôsob, ako ľudí napraviť, je zabiť ich.“
 6. Matúš Kollárik: Korona
 7. Martin Krištoff: OPEC+ musí už dnes plánovať „exit“ stratégiu z utlmenej produkcie
 8. Štefan Vidlár: Tréma ešte raz
 9. Július Kovács: Prácu za Kuciaka dokončíme, časť prvá Dohňanský. Zrazil človeka a kryl podvody.
 10. Martin Žilinčík: #Zodpovedná Zmena


Už ste čítali?